Знайдення мощей прп. Іова Почаївського (1659).

10 вересня, коли Православна Церква вшановує пам’ять прп. Іова, ігумена Почаївського ,  Керуючий Хмельницькою єпархією, Архиєпископ Антоній, на запрошення настоятеля храму, благочинного м. Хмельницького, митр. прот. Ярослава Рібого, відвідав храм на честь цього святого в м. Хмельницький (мкрн. Озерна), де відправив Божественну літургію.

Високопреосвященному Антонію, Архиєпископу Хмельницькому і Кам’янець–Подільському співслужили настоятель храму “ Преподобного Іова Почаївського ” м. Хмельницький (мкрн. Озерна), благочинний  м. Хмельницького, митр. прот. Ярослав Рібій, митр. протоієрей Володимир Марущак – секретар Хмельницької єпархії, та духовенство єпархії.

Проповідував за Божественною літургією протоієрей Михаїл Наконечний – ключар архієрейського собору.

По закінченню  Служби Божої правлячий архієрей виголосив проповідь, подякував настоятелю та духовенству, та побажав усім присутнім кріпості духу.

Наприкінці святкового богослужіння архіпастир очолив чин “Малого освячення ” води після якого Владика, священнослужителі й віруючі пройшли хресним ходом довкола храму. Святкове богослужіння закінчилось уставними многоліттями Високопреосвященному Владиці, та всім присутнім.

Преподобний Іов народився у 1551 році в Галичині, на Покутті, що лежить між Карпатами та Дністром, біля міста Коломиї, на території сучасного села Угорники. Батьки його, побожні та христолюбиві люди, Іоан та Агафія на прізвище Залізо при святому хрещенні дали хлопчикові ім’я Іван, на честь пророка та Предтечі Господнього Іоана.

[nggallery id=48]