ЗАЯВА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП З ПРИВОДУ ПОРАНЕННЯ ПРОТОІЄРЕЯ МИХАЙЛА КУЛІНА

Куліна19 червня 2015 року, під час поминальних заходів у с. Івки Старосинявського району Хмельницької області, ратуючи дітей, від розриву гармати отримав важки поранення протоієрей Михайло Куліна.

Ця трагедія сталося в наслідок того, що організатори заходу знехтували правилами безпеки під час громадських заходів.

Так, Хмельницька єпархія, у особі правлячого архієрея, священиків та вірних, хочуть знати – чому не один рік стріляли з гармати часів Пилявецької битви без дозволу відповідних компетентних органів? Чому організатори траурних заходів не потурбувалися про безпеку громадян, чому не було машини швидкої медичної допомоги на такому масовому громадському заході? Хто безпосередньо стріляв з тієї гармати підставляючи під небезпеку дітей і громадян!? Хто буде за це безпосередньо відповідати?

Викликає здивування і той факт, що, нажаль, ні організатори проведення заходів в районі, ні безпосередньо ті хто робили цей постріл з військової гармати – сучасні «козаки» – навіть не вибачилися перед священиком, не відвідали в лікарні.

Тому все витрати на лікування, операції, медикаменти лежать на плечах Хмельницької єпархії УПЦ КП та  духовенства Старосинявського благочиння, а також на матушці священика, яка є інвалідом другої групи з двома дітьми на руках.

Просимо компетентні органи бути справедливими в розгляді цієї справи бо розуміємо що на Суді Божому кожний відповість за свої діяння на цьому світі.

Також просимо посилених молитов за пораненого протоієрея Михайла Куліну

+ Антоній (Махота), митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський