ЄПИСКОП МАРК МОЛИТОВНО ВІДЗНАЧИВ СВОЄ ТЕЗОІМЕНИТСТВО

8 травня (25 квітня за стар. ст.) Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола і євангелиста Марка.

2018 року в цей день, який припадає на вівторок 5-ї седмиці після Пасхи, преосвященний єпископ Марк, настоятель храму Різдва Христового міста Дунаївці, що на Хмельниччині, молитовно відзначив день свого небесного покровителя.

Очолити Божественну Літургію, на запрошення Його Преосвященства, прибув керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату – високопреосвященний митрополит Антоній. Владикам співслужили священнослужителі єпархії: митрофорний протоієрей В’ячеслав Добжанський, протоієрей Димитрій Махота, священик Артемій Капиця та священик Миколай Молофій.

Митрополит Антоній від себе особисто, а також від духовенства і всіх вірних єпархії, щиро поздоровив тезоіменитого владику Марка зі святом, побажав йому міцного здоров’я та добрих плодів на ниві його служіння Богові і рідному православному народові.

До привітань владики приєднались численні прихожани і гості парафії. Богослужіння закінчилось «Многоліттям» в адресу архієрея-настоятеля.