ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННИЙ ВЛАДИКА АНТОНІЙ ПОЗДОРОВИВ МЕДИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

11053392_1031275690229537_1581224234323968531_nНа запрошення Якова Миколайовича Цуглевича – директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА разом з очільниками області і міста – головою облдержадміністрації Михайлом Загородним, заступником голови обласної ради Ігорем Хитруком, секретарем міської ради – в.о. Хмельницького міського голови Костянтином Чернилевським, Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський відвідав урочистості з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Вітаючи медиків з професійним святом, Високопреосвященний Владика Антоній відзначив, що цьогорічне святкування дня медичного працівника було пронизане суворою ниттю спільного болю всього українського народу – війни з російським окупантом та внутрішніми сепаратистами на сході Неньки-України. Також, користаючись приємною нагодою, Його Високопреосвященство, від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив орденом Святого Володимира Великого ІІІ-ступеня головного лікаря Хмельницької дитячої лікарні Володимира Миколайовича Левицького.

Також Високопреосвященний Митрополит Антоній подякував усім присутнім і з поважної причини відсутнім працівникам за вчасно надану медичну допомогу двом клірикам єпархії – священикам Михайлу Куліну та Степану Маковському.

Прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП.