ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННИЙ МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ З ДУХОВЕНСТВОМ ЄПАРХІЇ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В ЗАХОДІ ІЗ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

16839783_1479746832049085_494673010_n20 лютого 2017 р. хмельничани вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні маршем Героїв та скорботним мітингом на Майдані незалежності.

На запрошення державної влади, молитовне вшанування та освячення місця для майбутнього пам’ятника, очолив Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, Української Православної Церкви Київського Патріархату. Керуючому архієрею Хмельницької єпархії співслужило численне єпархіальне духовенство. Були також присутні представники інших релігійних організацій та конфесій, які є членами Духовної Ради м. Хмельницького. Головою цього поважного зібрання також є Високопреосвященний Митрополит Антоній (Махота)

Після звершення чину освячення, Його Високопреосвященство звернувся до присутніх з архіпастирським словом (нижче подаємо відео):

Чин освячення та архіпастирське слово Високопреосвященного Владики Антонія.

Після спільного виконання Гімну України та хвилини мовчання, до присутніх звернувся мер Хмельницького Олександр Симчишин: «18, 19 та 20 лютого — це ті три дні, коли кожну секунду згадую про події, що відбувалися на Майдані, про людей, які тоді були поруч, а зараз їх немає. Пройшло вже три роки, як ці люди на Небесах. Я переконаний, що вони дивляться за кожним з нас та сподіваються, що Україна буде іншою. Сьогодні ми говоримо про пам’ять. Потрібно молитися і згадувати за тих, хто віддав своє життя за нас. Пам’ять — це також наша спільна робота для того, аби відбувалися зміни на краще. Майдан переміг, тому що українці вже змінилися. Ми ніколи не будемо такими, як до листопада 2013 року. Сьогодні ми молимось та вшановуємо, а завтра повинні працювати заради наших дітей та в пам’ять про кожного Героя Небесної Сотні»

Також всі охочі мали можливість переглянути виставу «Не забудь!», яка відбулася у дитячій школі мистецтв.

Прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП та журналісти порталу http://www.0382.ua