ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННИЙ ВЛАДИКА АНТОНІЙ БЛАГОСЛОВИВ ОРГАНІЗАТОРІВ ТА УЧАСНИКІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД МОЛОДІ

IMG_1621Вчора, 28 квітня, у в ФОК Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту, врочисте відкрився Чемпіонат України з боксу серед молоді. Це важливе та престижне змагання, зібрало біля 200 спортсменів з усіх областей України, навіть молодих боксерів з Донецької та Луганської областей.

На запрошення організаторів, Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, благословив організаторів та учасників змагань.

На питання журналістів про присутність православного архієрея на боксерських змаганнях, Високопреосвященний Владика відповів: «Спочатку відверто кажучи довго вагався – чи потрібно митрополиту тут перебувати. Коли прийшов і побачив, зрозумів – необхідно!!! Зрозумів це після хвилини мовчання оголошеної ведучим змагань за полеглих спортсменів і не тільки в сучасній війні на сході країни з російським агресором та сепаратистами, а загалом всіх, хто віддав життя за Україну в її історії. Побачив сльози у молодих людей на обличчі і ще раз зрозумів – майбутнє у Неньки є».

 

Прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП.