ВІЗИТ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ У КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ В ДЕНЬ ВОЗДВИЖЕННЯ

27 (14 за стар. ст.) вересня 2017 року, в день Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, Високопреосвященніший Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією, на запрошення настоятеля Свято-Петро-Павлівського храму – митрофорного протоієрея Олександра Цісара, з архієрейським візитом перебував у місті Кам’янець-Подільському.

Його Високопреосвященство у співслужінні настоятеля та інших священиків звершив Божесвенну Літургію. В цей день митрополит освятив новий чудовий іконостас в стилі «мазепинського бароко», величне панікадило (центральне освітлення), новий жертовник та облачення на престол.

Архієрей, дякуючи жертводавцям і благоукрасителям храму та, з благословення Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України, вручив їм високі церковні нагороди. Так, ктитор іконостасу – пан Сергій Гончарук удостоївся ордена Святого Миколая Чудотворця; жертводавці Анатолій Бернашевський та Володимир Іванишин, а також протоієрей Олександр Цісар – ордена Святого князя Володимира Великого 3 ступеня. Медалі “За жертовність і любов до України” отримали пан Анатолій Зелениця та пані Олена Безродна.

Владика Антоній також подякував своїй пастві за всі плоди нелегкої праці і служіння на благо Церкви Христової, щиросердечно привітав громаду Петро-Павлівської парафії та духовенство міста і району з великим святом Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього та побажав кожному особистої перемоги над гріхом, яка дається нам тільки силою Розіп’ятого на Хресті Спасителя.