ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО СЛУЖІННЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ – ПРИЗЕР КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

17457636_433801490297587_2443272927805093603_nМайже рік тому, у березні 2016 р., з благословення Високопреосвященного Владики Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, БФ «Благородні серця» почав виконувати обов’язки соціального відділу Хмельницької єпархії УПЦ КП, а вже з квітня робиться і регіональним представником Синодального відділ соціального служіння і благодійності «Eleos-Ukraine» під назвою Eleos-Хмельницький-БФ «Благородні Серця».

Рік – це недуже великий термін у нашому житті, але саме це дає більш явно побачити об’єм роботи, які провів Eleos-Хмельницький-БФ «Благородні Серця» під керівництвом п. Ольги Чумаковій за цей проміжок часу провів ряд акцій та заходів, які спрямовані на дієву підтримку здорового ладу життя, спорту молоді, військових, людей з особливими потребами.

Зокрема вже в січні була проведена акція «Різдвяний подарунок», у ході якої різдвяні подарунки отримали діти-сироти, малозабезпечені родини, люди похилого віту та люди з особливими потребами (таки гуманітарні акції до великих християнських свят проводяться фондом регулярно). А вже в лютому – було здійснена фінансова підтримка Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді ім. Є. Кужельного (м. Хмельницький). Також Благодійний фонд оплатив навчання здібним молодим спортсменам Хмельницької області в ВНЗ України, прийняв участь у всеукраїнської акції УПЦ КП «Ранець Доброти». При допомозі синодального відділу благодійності УПЦ КП, забезпечив хмельницьких членів УТСО єдиним в Україні православний молитовник українською мовою шрифтом Брайля. Була здійснені акції духовної опіки українських військових – передано більш 600 «молитвеників воїна» та гуманітарна допомога.

Жертовне служіння Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця» на ниві благодійності отримала високу оцінку Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у лютому 2017 р., п. Ольга Чумакова була нагороджена орденом «Святої Великомучениці Варвари».

Розуміючи велику потребу в популяризації благодійності та соціального служіння, Високопреосвященний Владика Антоній благословив відділ соціального служіння єпархії Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця» на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна».

І ось, 23 березня 2017 р., у Хмельницьку були проведені обласні підсумки регіонального конкурсу «Благодійна Хмельниччина – 2016», на якому, в номінацiї «Регioнальна благодійність», Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця» зайняв ІІІ місце.

Коментуючи цю подію, Високопреосвященний Владика Антоній відзначив: «Я дуже радію, що Господь подав нашої Хмельницької єпархії УПЦ КП такого жертовного служителя на ниві благодійності, як пані Ольга Чумакова. Дуже приємно, що не тільки Церква, а і громадськість нашої області відзначила цю дуже важливу, але і дуже нелегку працю, яку проводить Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця». Це дійсно життя по слову Христовому: «Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас» (Мт. 11:28). Вітаю п. Ольгу, весь склад нашого соціального відділу, з перемогою у цьому конкурсі. Благословення Господня нехай завжди буде у їх служінні».

Прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП.