ВІДБУВСЯ ВИПУСК У ДИТЯЧІЙ НЕДІЛЬНІЙ ШКОЛІ НА ЯРМОЛИНЕЧЧИНІ

28 травня, у День Святого Духа, в селі Баламутівка Ярмолинецького району на Хмельниччині відбувся випуск учнів дитячої недільної школи.

На запрошення настоятеля парафії Архистратига Божого Михаїла протоієрея Романа Верховцева і директора недільної школа Наталії Володимирівни Верховцевої, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, на святі був присутній голова відділу у справах молоді Хмельницької єпархії митрофорний протоієрей Петро Леськів.

Під час святкової Літургії вихованці недільної школи посповідалися і прийняли Святе Причастя. Після Богослужіння отець Роман благословив випускників і звернувся до присутніх з напутнім словом. Також діти отримали сертифікати про закінчення школи і подарунки. Наталія Володимирівна з вихованцями підготували виступ духовної поезії.

Голова відділу у справах молоді протоієрей Петро Леськів привітав випускників з прийняттям Таїнства причастя, наголосивши на важливості виховання духовності у дітей, а також подякував керівнику недільної школи Наталії та настоятелю парафії клопітку, безкорисливу працю та любов, яку вони вкладають в душі своїх вихованців. Їхні старання і активність є прикладом для інших парафій.

Нехай Всемилостивий Господь дарує здоров’я, Божу мудрість усім хто навчає і навчається у цій дитячій недільній школі.