ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ БЛАГОЧИННИХ ТА СПОВІДЬ СВЯЩЕНИКІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ

DSC_0315Відповідно до єпархіального графіку, 21 березня 2017 р., у кафедральному соборі святого апостола Андрія Первозванного м. Хмельницький, відбулася уставна Великопісна сповідь духовенства Хмельницької єпархії. Сповідав священиків єпархіальний духовник, митрофорний протоієрей В’ячеслав Добжанський.

Після закінчення сповіді духовенства, Високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський провів чергові збори єпархіальних благочинних, на яких були обговорені поточні питання, зокрема хід перереєстрації парафіяльних статутів відповідно до нових вимог діючого законодавства України.

Також, користаючись нагодою, Його Високопреосвященство, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, вручив ряд церковних орденів:

Орденом «Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія», за багаторічну наукову, перекладацьку та журналістку працю, був відзначені прес-секретар Хмельницької єпархії, прот. Сергій Горбик.

Орденом «Святої Великомучениці Варвари», за жертовне служіння на ниві благодійності, керівник соціального відділу єпархії та Eleos-Хмельницький – БФ «Благородні Серця», Ольга Чумакова.

Орденом «Христа Спасителя», за багаторічну благодійність, вихавання молоді в християнської моралі, пропаганду здорового способу життя через заняття спортом, Президент Хмельницької обласної федерації боксу, Заслужений тренер України, кнрівник ГО «Подільска козацька січ» Андрій Чумаков.

Здійснюючи нагородження, Високопреосвященний Владика Антоній детально розповив про заслуги кожного з нагороджених та побажав і надалі плідно працювати на благо Святого Православ’я та України.

Прес-служба Хмельницької єпархії