ВІДБУЛИСЯ ПОЗАЧЕРГОВІ ЗБОРИ БЛАГОЧИННИХ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП

IMG_5318Сьогодні, 16 червня, під головуванням Високопреосвященного Владики Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, відбулися позачергові збори благочинних та єпархіальної ради Хмельницької єпархії УПЦ КП. На зборах було обговорено низку важливих справ, а саме:

  1. Вирішене питання матеріальної допомоги двом постраждалим священикам нашої єпархії: прот. Михайлу Куліна та прот. Степану Маковському. Також прийнято рішення про створення спеціального єпархіального фонду для допомоги священикам, що потерпілі від нещасних випадків або хвороби.
  2. Розглянуте питання політичного переслідування голови прес-служби Хмельницької єпархії, прот. Сергія Горбика з боку спецслужб Республіки Білорусь. Всі священики єпархії одноголосно висловили підтримку о. Сергію та вважать обвинувачення, яке висуває йому влада Білорусі, є наслідком його активної суспільної діяльності та участь у захисті України від російської агресії. Вирішено звернутися до Президента України з проханням захистити о. Сергія Горбика та надати йому Українське громадянство.
  3. Також розглянути організаційні питання, зокрема участь священиків єпархії у святкуванні Дня Хрещення Русі-України. Було вирішено сформувати численну делегацію єпархії для організованої участі в Київських святкуваннях.

Прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП.