В СТАРОКОСТЯНТИНОВІ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ЗАКЛАДЕНО ЩЕ ОДИН ХРАМ

18 грудня 2017 року Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній відвідав місто Старокостянтинів, де звершив чин заснування церкви і поставлення хреста. Храм буде збудовано в пам’ять Чуда Архістратига Михаїла в Хонах. Настоятелем громади є протоієрей Ігор Рачок.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Старокостянтинівського району митрофорний протоієрей Степан Капустинський, благочинний Старочинявського району митрофорний протоієрей Олег Макаровський, а також голова відділу військового духовенства Хмельницької єпархії священик Димитрій Махота.

Митрополит, звертаючись до присутніх мешканців районного центру, поздоровив усіх з цим богоугодним починанням та висловив надію, що вже скоро храм Божий буде височіти на цьому місці.