В СТАРОКОСТЯНТИНОВІ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ЗАКЛАДЕНО НОВИЙ ХРАМ

У суботу, 30 (17 за стар. ст.) вересня 2017 року Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній відвідав місто Старокостянтинів, де в скорому часі має постати церква на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Тут очільник Хмельницької єпархії УПЦ Київського Патріархату звершив чин заснування церкви і поставлення хреста.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Старокостянтинівського району митрофорний протоієрей Степан Капустинський, а також військовий капелан НАДПСУ ім. Богдана Хмельницького священик Димитрій Махота.

Ініціаторами будівництва храмового комплексу є родина Співаків. Олександр Співак та його дружина Ірина Співак є фундаторами майбутнього храму Господнього.

Звертаючись до них та всіх присутніх на урочистостях, владика Антоній розповів про життя святих мучениць – угодниць Христових та закликав до наслідування нами їх великої Віри у Христа, Надії на милість Божу в скорій побудові храму, яка не може бути без Любові до Спасителя і до ближнього свого. Все це можливо, бо Всевишній, який створив нас за образом і подобою своєю дав нам мудрість (Софію) і ми обов’язково з Божою допомогою в скорому часі посвятимо новий Дім Божий.

Керуючий єпархією привітав пана Олександра Співака – головного фундатора з днем народження, та поблагословив його особисто і всю його родину, рідних і близьких іконою святих мучениць.

Міський Голова Старокостянтинова пан Микола Мельничук, вітаючи ювіляра та громаду, нагадав про великого подвижника благочестя — Василя-Костянтина Острозького і побажав, щоб великий фундатор багатьох храмів був нам прикладом.

Благочинний Старокостянтинівського району митрофорний протоієрей Степан Капустинський подякував правлячому архієрею за візитацію, та побажав благодійникам, будівничим і громаді довгих і добрих років життя.