В СЕЛІ ТЕЛІЖИНЦІ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ОСВЯЧЕНО ХРАМ

8 жовтня (25 вересня за стар. ст.) 2017 року, на запрошення районного благочинного, з архієрейським візитом до села Теліжинці, Старосинявського району Хмельницької області, прибув Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату.

Нинішній день для місцевої громади став подвійним святом, адже сьогодні вони святкували день села, а також відбулася непересічна подія – було звершено освячення храму, збудованого на честь святого євангелиста Іоана Богослова.

Після чину освячення святині архієрейську Божественну літургію очолив митрополит Антоній, якому спіслужили священнослужителі Саросинявського та сусідніх благочинь.

Його Високопреосвященство в своїй проповіді торкнувся тематики недільного євангельського читання, поздоровив громаду і настоятеля зі святом, наголосив на важливості храмобудівництва, подякував доброчинцям і фундаторам, побажав громаді духовного зростання.

Директор приватного сільськогосподарського підприємства «Обрій» с. Теліжинці Олександр Ілларіонович Крот – один з найбільших фундаторів нового храму, сьогодні удостоївся бути нагородженим архієрейською благословенною грамотою.

Отець-благочинний – протоієрей Олег Макаровський, який несе послух настоятеля храму, від себе і всієї громади села висловив щиру подяку владиці за візит і участь у Богослужінні.

Урочисте Богослужіння закінчилось багатократним «Многоліттям».