В СЕЛІ ОЛЕШИН НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ЗАКЛАДЕНО АЛЕЮ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

13 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці, в селі Олешин, що поблизу обласного центру, вздовж проїзду Героїв Небесної Сотні було посаджено алею в пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну на Майдані, в часи національно-визвольних змагань давніших періодів історії та нинішньої російсько-української війни.

З благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, участь в заходах взяли священнослужителі: обласний благочинний – митрофорний протоієрей Василь Беринда, протоієрей Іван Кашараба, керівник прес-служби єпархії Миколай Катрич та священик Андрій Беринда.

Біля пам’ятного каменя, який освятили священнослужителі, всі присутні помолились за полеглих героїв, після чого вздовж вулиці посадили кущі калини, горобини та бузку.

На майдані поблизу храму Миколая Чудотворця було розгорнуто козацький табір. Там героїв – борців за волю України вшанували хвилиною мовчання. До слова були запрошені ветерани Майдану, громадські активісти, волонтери, школярі.

Ініціаторка акції увічнення героїв пані Валентина Базилюк висловила надію, що нове покоління в оновленій країні вже не буде платити таку високу ціну за свободу та подякувала всім за участь в заходах.