В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЗАКЛАДЕНО НОВИЙ ХРАМ

25 липня 2017 року в місті Хмельницькому Преосвященніший Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський у співслужінні міського духовенства звершив чин заснування церкви та поставлення хреста.

Завдяки сприянню і належному виконанню своєї роботи Хмельницького міського голови пана Олександра Симчишина, працівників Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, а також депутатського корпусу, котрі надали можливість громаді Всіх Святих скористатися правом отримати земельну ділянку, майбутня святиня, з Божою допомогою, буде збудована по вулиці Чайковського, 50 – в мікрорайоні з переважною більшістю приватної забудови, мешканці якого не мають поблизу храмів, що належать до Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Настоятелем громади є протоієрей Миколай Катрич, який також несе послух керівника прес-служби Хмельницької єпархії.

Звертаючись до присутніх членів громади і нових парафіян, владика Антоній закликав меценатів, доброчинців і всіх людей доброї волі долучитися до благої справи – храмобудівництва; мирополит висловив тверду впевненість, що храм, який тут постане, буде окрасою не лише житлового масиву, але і всього міста.