В ХРАМІ РІЗДВА ХРИСТОВОГО МІСТА ДУНАЄВЕЦЬ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО НАСТОЯТЕЛЯ – АРХІЄРЕЯ

28 (15-го за стар. ст.) січня 2018 року, в неділю «Про митаря і фарисея» відбулася архієрейська візитація в храм Різдва Христового міста Дунаївці Хмельницької єпархії.

Високоповажними гостями парафії стали Високопреосвященний митрополит Антоній (Махота), керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату та Преосвященний єпископ Марк (Гринчевський).

Архієреї у співслужінні клірика храму митрофорного протоієрея В’ячеслава Добжанського та священнослужителів, які супроводжували владик, звершили Божественну Літургію, котру очолив митрополит Антоній.

Після Євангелія проповідь-повчання на тему прочитаного уривка виголосив преосвященний Марк та закликав вірних наслідувати ідеали, до яких закликає нас Сам Господь у Своїх притчах.

В цей день Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа сподобились причаститися вірні з рук архієрея.

Після відпусту Літургії керуючий єпархією – митрополит Антоній ознайомив присутніх з текстом рішення Священного Синоду УПЦ КП, в якому йдеться про призначення на посаду настоятеля цієї громади саме єпископа Марка – їх земляка, який до цього служив Церкві Божій на теренах Одеської єпархії.

Владика Антоній подякував колишньому настоятелю – отцю В’ячеславу за багаторічне плідне служіння і працю та благословив його на подальші духовні звершення; парафіян, в свою чергу, закликав до послуху своєму настоятелю – єпископу та висловив впевненість, що преосвященний Марк виправдає сподівання духовенства та вірян і Самого Господа.