В ХРАМІ ІОВА ПОЧАЇВСЬКОГО ВІДСВЯТКУВАЛИ ХРАМОВЕ СВЯТО

10 листопада (28 жовтня за стар. ст.) 2017 року, на 24-й седмиці після П’ятидесятниці, Православна Церква згадує пам’ять святого преподобного Іова, ігумена Почаївського, чудотворця.

Цього дня своє престольне свято молитовно відзначила громада преподобного Іова Почаївського, що в мікрорайоні Озерна міста Хмельницького.

На запрошення настоятеля громади митрофорного протоієрея Ярослава Рібого, взяти участь в урочистій службі прибули Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату та духовенство з міського благочиння.

Божественну Літургію, яка розпочалася о 9-й годині ранку, очолив митрополит Антоній.

Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до вірних із архіпастирською настановою, наголосивши, що ревне та самовіддане служіння Богові і ближнім, прикладом якого було життя преподобного Іова Почаївського – запорука майбутньої святості кожного з нас. Митрополит також торкнувся широкого кола питань що стосуються існування Церкви в умовах сьогодення.

У вітальному слові з нагоди храмового свята владика Антоній, від себе особисто та імені духовенства, поздоровив настоятеля і громаду та побажав їм досягнення найвищих духовних висот. До привітань владики долучилися присутні парафіяни.