В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЗБУДОВАНО НОВИЙ ХРАМ

Побожний український народ, який за роки правління безбожної влади в ХХ столітті, разом зі своєю Церквою зазнавав багато гонінь і був духовно спраглий, нині намагається відновити свій зв’язок з Богом. Українська Православна Церква Київського Патріархату переживає період динамічного розвитку: кількість її парафій та рівень воцерковлення членів громад невпинно зростають. Важливим фактором і матеріальною основою для цього, без сумніву, є наявність храмів.

На Хмельниччині, завдяки сприянню церковної та світської влади, численних меценатів-підприємців і доброчинців-парафіян активно відбувається зведення сакральних будівель. Так, днями в місті Хмельницькому було здійснено освячення хреста та встановлення його разом з куполом на новий храм, що за адресою вул. Прибузька, 11/5А. Це на разі перша будівля храмового комплексу, в якому будуть духовно окормлятися мешканці мікрорайону.

Отож, на запрошення настоятеля громади – митрофорного протоієрея Степана Миронюка, з благословіння владики Антонія, Митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, керуючого архієрея Хмельницької єпархії УПЦ КП, звершити освячення накупольного хреста прибули священики міста на чолі з отцем-благочинним – митрофорним протоієреєм Ярославом Рібим, який і очолив цей богослужбовий чин.

Сподіваємось, новий і затишний дерев’яний храм Введення Пресвятої Богородиці незабаром відчинить свої двері для прихожан.