В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВШАНУВАЛИ ВСІХ СВЯТИХ ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКОЇ

30 червня (17-го за старим стилем) 2019 року, в другу неділю після свята П’ятидесятниці, вся повнота Православ’я молитовно вшановує всіх святих, що своїми подвигами і святістю прославили землі України. Цей день є престольним святом громади храму Всіх святих землі Української, що в місті Хмельницькому, настоятелем якої є секретар єпархії Хмельницької єпархії Православної Церкви України – митрофорний протоієрей Володимир Марущак.

На запрошення настоятеля розділити духовну радість парафії прибули священнослужителі та віряни із різних куточків міста Хмельницького та інших єпархій.

Особливе духовне піднесення було під час нинішньої Божественної Літургії, яку очолив поважний гість – Високопреосвященний Симеон, митрополит Вінницький і Барський. Йому співслужили архієреї: митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, єпископ Дунаєвецький Марк та єпископ Шепетівський Адріан.

Святкові богослужіння розпочинались водосвятним молебнем. Після відпусту Літургії до присутніх з своїм словом-проповіддю звернувся Високопреосвященний митрополит Симеон, поздоровивши всіх присутніх з нинішнім святом, побажав настоятелю, громаді та всіх Хмельницькій єпархії ще більших здобутків у розбудові Церкви та щедрих плодів на духовній ниві. Керуючий Хмельницькою єпархією Високопреосвященний митрополит Антоній подякував гостям за візитацію і теплі слова привітань.

Прозвучало багатократне «Многоліття» церковному керівництву і вірним Православної Церкви України. Богослужіння завершились урочистою хресною ходою довкола храму.

Фотоматеріали – прес-служби Вінницько-Барської єпархії ПЦУ