В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВШАНУВАЛИ ПРЕПОДОБНОГО ІОВА ПОЧАЇВСЬКОГО

10 листопада (28 жовтня за стар. ст.) 2017 року, на 23-й седмиці після П’ятидесятниці, Православна Церква згадує пам’ять святого преподобного Іова, ігумена Почаївського, чудотворця.

В цей день свій храмовий празник святкує парафія Київського Патріархату на честь преподобного Іова Почаївського, що в мікрорайоні Озерна міста Хмельницького.

На запрошення настоятеля громади митрофорного протоієрея Ярослава Рібого, розділити святкову радість і спільно помолитися прибув Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату.

О 9.00 розпочалася архієрейська Божественна Літургія, яку звершив митрополит Антоній у співслужінні духовенства міста.

Після читання Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до вірних зі словами повчальної проповіді, в якій торкнувся тематики, пов’язаної з уривком священного тексту – про світло віри, яку не треба ховати перед людьми, а також про те, що Господь бачить все таємне, яке рано чи пізно стає явним… Крім того, владика Антоній поздоровив настоятеля і парафіян з їх храмовим святом, побажав Божого благословення і духовного зростання.

До привітань владики долучилися гості, що прибули на свято – волонтери, представники соціальних закладів інтернатного типу, члени родин загиблих військовослужбовців та всі, кому настоятель і парафіяни храму преподобного Іова Почаївського надають матеріальну, моральну та духовну підтримку і опіку.

Після Літургії владика Антоній в колі священнослужителів поспілкувався з вірянами, котрі подякували Його Високопреосвященству за архіпастирський візит та мудрі настанови.