В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

З нагоди дня місцевого самоврядування в обласному центрі відбулися урочистості, у яких взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, голови районних рад, народні депутати України, сільські, селищні, міські, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, делегації з усіх куточків краю, а також громадські активісти та релігійні діячі.

З благословення Високопреосвященного митрополита Антонія, керуючого Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, участь у заході взяв священик Артем Капиця – капелан військової частини А4239 та священик Миколай Левенець.

Під час урочистостей почесними нагородами і відзнаками за визначні досягнення були нагороджені заслужені діячі та працівники області. Після офіційної частини в приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбувся святковий концерт, наприкінці якого прозвучав духовний гімн «Боже великий, єдиний» у виконанні Хмельницького муніципального хору.