В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІДБУЛАСЬ ХОДА НА ЗАХИСТ ЖИТТЯ ТА СІМ’Ї

Вже традиційними, але не менш актуальними, є щорічні заходи, спрямовані на відстоювання сімейних цінностей, які відбуваються в ці травневі дні у місті Хмельницькому.

«Традиційна родина – здорова Україна» – основне гасло, під яким 20 травня 2018 року пройшлися спільною ходою мешканці обласного центру, серед яких були представники влади, керівництво Духовної Ради міста Хмельницького та широкі кола громадськості. Основними учасниками і, власне, ініціаторами, стали громади християнських церков та релігійних організацій.

Особливістю цьогорічної ходи є те, що вона відбулася під патронатом міського голови Олександра Симчишина та при підтримці новопризначеного голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового.

Участь у заході, завданням якого було також висловити відданість засадам Божих заповідей і природних законів, що стосуються святості шлюбу, цінності родини та безальтернативності традиційних норм християнської моралі, з благословення митрополита Антонія (Махоти), керуючого Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, взяв протоієрей Петро Леськів – голова єпархіального відділу у справах молоді, представники духовенства і численні парафіяни з міського благочиння.

Владика Антоній, виступаючи зі сцени біля кінотеатру ім. Шевченка, привітав учасників заходу, закликав до твердого стояння в істині і слідування дорогами Божих законів, побажав щоб кожен з нас досягнув справжньої свободи особистості, яка можлива тільки в житті з Богом.

Заключною частиною заходу став святковий концерт християнської музики.