В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ХОДА ЗА СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ

В рамках Тижня Сім’ї, при підтримці міського голови Хмельницького, за участю Духовної Ради міста Хмельницького, в неділю, 20 травня 2018 року, о 15.00, відбудеться міжконфесійна хода «За сімейні цінності».

Мета заходу – показати консолідовану позицію християнських церков і організацій та більшості свідомих громадян щодо несприйняття деструктивних аспектів ґендерної ідеології, пропаганди розпусти та морального релятивізму, які на законодавчому рівні нині нав’язуються українському суспільству; висловити відданість засадам Божих заповідей і природніх законів, що стосуються святості шлюбу, цінності родини та безальтернативності традиційних норм християнської моралі.

Всіх, кому не байдуже майбутнє України, запрошуємо на цей захід, який розпочнеться ходою від римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту (просп. Миру, 55) – до майданчика поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка, де о 17.00 розпочнеться святковий концерт.