В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ ВШАНУВАЛИ АПОСТОЛА АНДРІЯ

13 грудня (30 листопада за стар. ст.) 2017 року, коли Православна Церква святкує день святого апостола Андрія Первозванного, який, за переданням, є засновником Української Церкви, духовенство і парафіяни кафедрального собору міста Хмельницького молитовно відзначили свій престольний празник.

На запрошення настоятеля храму – митрофорного протоієрея Івана Марущака, розділити святкову радість прибула велика кількість священнослужителів і прихожан з міського та інших благочинь.

Божественну Літургію, яка розпочалася о 9-й годині ранку, з благословення Високопреосвященного Антонія – митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, керуючого Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, очолив секретар єпархії – митрофорний протоієрей Володимир Марущак. Після читання Євангелія отець Володимир виголосив повчальну проповідь про подвиги святого апостола Андрія, його проповідницьку діяльність та мученицьку смерть, про способи боротьби з гріхами та необхідність дотримання християнських чеснот.

Після Літургії священики звершили чин водосвятного молебня.

Настоятеля, кліриків і парафіян собору нині вітали гості – духовенство з інших парафій і благочинь, а також церковні меценати, які крім поздоровлень дарували букети квітів; бажали довгих і добрих років життя та служіння на славу Божу.