В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ЄПАРХІЇ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ БЛАГОЧИННИХ

5 грудня 2017 року в приміщенні єпархіального управління по вул. Курчатова 4а в місті Хмельницькому відбулися збори благочинних та керівників відділів Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Скликав зібрання священнослужителів високопреосвященний митрополит Антоній (Махота), керуючий єпархію.

На порядок денний зборів було винесене питання щодо інформаційних приводів і подій довкола активізації спроб діалогу між УПЦ Київського Патріархату та іншими Церквами, а також широке коло питань, що стосуються життя Хмельницької єпархії. Кількість присутніх – 32 священнослужителі.

Відкриваючи збори, із вступним словом виступив митрополит Антоній та проінформував присутніх про останні події, а саме: пропозицію на адресу Його Святості, Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета щодо відновлення діалогу з метою міжцерковного примирення та взаємного визнання, роботу відповідної делегованої повноважної комісії; ознайомив з позицією керівництва УПЦ КП щодо можливих варіантів розвитку діалогу з іншими Церквами; закликав священнослужителів висловити своє бачення та консолідовану думку зі згаданої проблематики від імені духовенства єпархії.

Всі присутні священнослужителі одностайно позитивно сприйняли доповідь владики. Керуючись цим та інформацією з доступних джерел, зокрема прес-конференції Патріарха від 01.12.2017 р. та після жвавого обговорення учасники зборів вирішили: «підтримати курс Святійшого Патріарха і церковного керівництва щодо утвердження нашої Помісної Церкви, відстоювання її достойного і законного місця серед братніх Православних Церков Ойкумени; подякувати Його Святості за тверду позицію у відстоюванні інтересів нашої Церкви».