В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ЄПАРХІЇ ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ БЛАГОЧИННИХ

30 листопада 2018 року, о 10:00, з ініціативи та під головуванням Високопреосвященного Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, керуючого Хмельницькою єпархією УПЦ Київського патріархату, в храмі Всіх Святих Землі Української міста Хмельницького, відбулися збори благочинних, в яких також взяли участь преосвященний єпископ Марк, секретар єпархії, керівники єпархіальних відділів та інші запрошені священнослужителі.

Порядок денний зібрання передбачав розгляд низки актуальних питань, що стосуються життя Церкви в Хмельницькій єпархії. Під час своєї вступної промови митрополит Антоній проінформував духовенство про перебіг процесів щодо остаточного оформлення в Україні єдиної помісної автокефальної православної Церкви; висловив свою підтримку позиції і діям Патріарха Філарета і всього церковного керівництва. В свою чергу, священики запевнили владику в солідарності і синівській повазі до Його Святості та керуючого єпархією, одностайно позитивно сприйняли постанови Священного Синоду Константинопольської Церкви-матері щодо дарування Україні церковної незалежності.

Архієрей, підводячи підсумки зборів, що розпочинались і закінчилися молитвою, подякував присутнім за атмосферу любові та поміркованості, які сьогодні так необхідні всім нам; висловив тверду впевненість у тому, що явні позитивні зміни в єпархії та церкві нині, є умовою для існування і динамічного розвитку Церкви Христової в подальшій перспективі.