В ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОСВЯЧЕНО ПАМ’ЯТНИК НЕБЕСНІЙ СОТНІ

24 серпня 2017 року, в День Незалежності України, духовенство на чолі з керуючим єпархією – Високопреосвященним митрополитом Антонієм взяли участь в урочистостях з нагоди свята.

Так, о 16.30 владика Антоній, у співслужінні міських священиків та в присутності великої кількості хмельничан і гостей міста, звершив чин освячення нового меморіалу Героям Небесної Сотні, встановленого на вулиці Соборна, що на перехресті з вулицею Героїв Майдану. До молитви і виголошення «Вічної пам’яті» з розчуленням долучилися всі присутні.

Відкрив пам’ятний знак міський голова міста пан Олександр Симчишин разом з членами родин загиблих на Майдані героїв-хмельничан. В своїй промові мер поіменно згадав усіх земляків з Хмельниччини, що віддали свої життя за незалежну Україну, та висловив своє побажання, щоб всі ми частіше відвідували це, тепер вже святе, місце, дякуючи Небесній Сотні.

Всі присутні вшанували спочилих Героїв хвилиною мовчання, а Хмельницький муніципальний хор виконав пісню-символ Майдану «Пливе кача». Під кінець заходу до пам’ятника було покладено квіти, а після виконання духовного гімну «Боже великий, єдиний» присутні розійшлися на інші святкові заходи.