УРОЧИСТОСТІ НА ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ

Браття і сестри, Слава Ісусу Христу! 12 липня, в день пам‘яті святих Первоверховних апостолів Петра і Павла, чисельна громада Кам‘янеччини на чолі з митрополитом Хмельницьким і Кам‘янець-Подільським Антонієм, собором духовенства, молилися за Божественною літургією в старинній, 700-літній Петропавлівській церкві. Багато лунало святих молитов за здоров’я і благополуччя віруючих, збереження і благословіння наших воїнів та возносилися прохання до Господа про Єдину Помісну Православну Церкву. Щиросердечно вітаю і дякую ВСІМ хто долучився до урочистого святкування престольного свята! Господь за молитвами святих апостолів Петра і Павла нехай посилає Правлячому Архиєрею, запрошеним священикам, Богомспасенній Кам‘янеччині та всім православним вірянам Многая і благая літа! Навіки Господу Слава!

Побратими і посестри особового складу 48 Кам‘янець-Подільської інженерної бригади, шановний Віктор Миколайович та Іван Володимирович! Щиросердечно дякую Вам за повагу, дарунок, увагу і щирість. Постійно молюся за Вас Всіх і маю честь. Спаси нас Господи!

Автор допису – митрофорний протоієрей Олександр Цісар