Урочистості 20-го ювілею нашої держави.

Керуючий Хмельницькою єпархією, Високопреосвященнійший Антоній, архиєпископ Хмельницький і Кам’янець – Подільський взяв участь в урочистих зборах з нагоди 20-ї річниці незалежності України, які відбулись напередодні знаменної дати в приміщенні обласної філармонії. Участь в святковій події взяли керівники та представники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутати обласної та інших місцевих рад від усіх районів та міст області, керівники інших релігійних конфесій краю, представники передових трудових колективів, активісти громадських, молодіжних організацій, лідери громадської думки та молодь.

У фойє філармонії була розгорнута експозиція картин “Портрети митців Поділля” з фондів Хмельницького обласного художнього музею та виставка “Подільські короваї”.

Від імені керівництва області та міста учасників зборів привітав голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха.

Завершились урочистості святковим концертом, в якому свою мистецьку майстерність продемонстрували кращі творчі колективи та виконавці Хмельниччини, та урочистим святковим прийомом на якому правлячий архієрей Хмельницької єпархії УПЦ КП Владика Антоній (Махота) від імені усіх конфесій області виголосив святкову промову.

Залишити відповідь