УПЦ (МП) НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОВТОРНО ЗАЗНАЛА ФІАСКО

Як повідомлялося раніше, 19 квітня 2017 року Господарський суд Хмельницької області своїм рішенням в позові Кам’янець-Подільської єпархії УПЦ Московського патріархату до Релігійної громади Святителя Миколая Чудотворця села Нестерівці Дунаєвецького району УПЦ Київського патріархату про усунення перешкод у користуванні майном, відмовив повністю. Справа стосувалася посягань Кам’янець-Подільської єпархії УПЦ (МП) на згаданий храм і майно, що належать церковній сільській громаді, котра в 2016 році разом зі своїм настоятелем протоієреєм Петром Бабієм перейшла під юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Після програного суду позивачі не заспокоїлись і подали апеляцію в судову інстанцію, що в м. Рівне. Однак очевидно, користі від такого кроку невдоволена сторона не отримає, адже термін подання апеляційної заяви скінчився.