У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІДБУВАЄТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ «МЕДОВИЙ СПАС»

18-20 серпня в місті Хмельницькому, на території парку ім. Михайла Чекмана, з нагоди свята Преображення Господнього, триває фестиваль «Медовий Спас», вже вдруге органозований міською владою.

Цьогоріч медівники, бджолярі і пасічники, які приїхали з різних куточків області, презентували свою солодку продукцію. Але не лише вони стали учасниками свякового фестивалю. Кондитером можна було стати й самому: на одному з майстер-класів, які проводили у парку, діти і дорослі розмальовували кольоровим кремом медове печиво, яке потім забирали з собою. Тож фестиваль і справді видався смачним. Ярмарок супроводжується також театралізованими дійствами та виступами індивідувальних і колективних учасників художньої самодіяльності та інших видів творчості.

На запрошення Міського Голови пана Олександра Симчишина та з благословення Преосвященного митрополита Антонія (Махоти), керуючого Хмельницькою єпархією УПЦ КП, учасників фестивалю прибув благословити митрофорний протоієрей Михаїл Наконечний, настоятель Свято-Михайлівського собору, що в мікрорайоні Гречани. Священнослужитель освятив мед, перші плоди, зілля та квіти, поздоровив присутніх зі святом і побажав учасникам фестивалю успіхів у всіх добрих справах.

(За матеріалами місцевих ЗМІ)