СВЯТО РІЗДВА ХРИСТОВОГО В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ

Різдво Христове – одне з найурочистіших свят, коли весь світ радіє приходу Спасителя у світ. Особливо урочисто в різдвяні дні відбуваються Богослужіння в православних храмах.

7 січня 2018 року (25 грудня 2017 року за старим стилем) Високопреосвященніший Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі святого Андрія Первозванного міста Хмельницького. Владиці співслужили настоятель собору – митрофорний протоієрей Іван Марущак та клірики храму – митрофорний протоієрей Степан Миронюк, протоієрей Вадим Якімов, священик Мирослав Кузенко, а також протодиякон Євген Василишин.

Настоятель храму зачитав Різдвяне послання Святійшого Патріарха Філарета до вірних УПЦ Київського патріархату, а протоієрей Степан Миронюк – Різдвяне послання Високопреосвященного митрополита Антонія до вірних УПЦ КП Хмельницької єпархії.

Різдвяною радістю, якою переповнюються нині серця всіх християн, Його Високопреосвященство поділився з присутніми, вітаючи всіх з цим величним торжеством: в своїй проповіді архієрей закликав вірян гідно зустріти Новонароджене Богонемовля, плекаючи в собі християнські чесноти, і ніколи не забувати про мету приходу Месії – змінити людську істоту для можливості повернення до Царства Божого.