СВЯТО «ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА» В ХРИСТИЯНСЬКІЙ ШКОЛІ «МОЇ ОБРІЇ»

26 травня в Україні всі школярі, їх батьки, вчителі і наставники святкують день «Останнього дзвоника». В учнів розпочинається період літніх канікул, а у випускників – нові життєві етапи.

Не є винятком і приватний навчально-виховний комплекс «Мої обрії» (Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І ступеня), або як вже всі звикли його називати, перша християнська школа міста Хмельницького.

Нині привітати учнів закладу із закінченням навчального року прибули поважні гості, які свого часу благословляли добре починання – голова Духовної Ради міста Хмельницького Митрополит Антоній (Махота), керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ КП та інші члени Духовної Ради.

Владика Антоній побажав учням і вчителям школи високих успіхів і досягнень у подальшому навчанні; зауважив, що християнські цінності, які прищеплюються тут дітям, є визначальним фактором у навчально-виховному процесі та завжди допомагають правильно обирати життєві орієнтири.

Члени Духовної Ради і всі присутні виявились одностайними в тому, що школа «Мої обрії» за лише два роки свого існування показала дуже хороші результати.

Після спільного виконання Національного гімну України часники свята розійшлися по домівках з посмішками на обличчях та з Богом в серцях.