СВЯТКОВИЙ ДАЙДЖЕСТ ЄПАРХІАЛЬНИХ НОВИН

9 січня.

Урочиста Літургія в селищі Білогір’я за участю духовенства Хмельницької Єпархії, а також сусідньої Тернопільської, після котрої парафіяни та духовенство привітали настоятеля і благочинного Білогірського округу УПЦ КП протоієрея Степана Маковського з днем ангела.

12 січня.

Протоієрей Володимир Ковальчук, благочинний Ізяславського району, разом з дітьми недільної школи храму Святого цілителя Пантелеймона, різдвяними колядками і віншуваннями привітали з Різдвом Христовим мешканців міста, місцеву владу та інші організації.

В міському будинку культури міста Шепетівка відбулось різдвяне колядування хору священиків Української Православної Церкви Київського Патріархату. Хор священиків, окрім колядок «Бог предвічний» та «Вставай, вставай, господарю», виконав традиційний для святкового богослужіння Тропар Різдва Христового.

Скорботна новина в святкові дні сколихнула Хмельниччину.Трояндами та гвоздиками встелили останню путь загиблому на Сході Україні воїну Генадію Вегері, якого священики Київського Патріархату з Хмельниччини і Тернопільщини молитовно провели в останню путь, поховавши в рідному селі Курилівка, що в Волочиському районі.

14 січня.

В день Обрізання Господнього Літургію св. Василія Великого, архієпископа Кесарії Кападокійської в храмі села Зоряне Віньковецького району звершив нещодавно призначений молодий священик Василь Хаман, якого в цей день парафіяни поздоровили з днем народження.

15 січня.

В будинку культури військової частини А4239 м. Хмельницького відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального періоду. Капелан Артем Капиця провів з особовим складом духовну бесіду настановчого характеру; привітав зі святами; звершив молебень на початок навчального року.

Також і в 48-й інженерній Кам‘янець-Подільській бригаді особливий день – початок навчального року. Традиційно, з винесення бойового прапора бригади, привітання командира і молитви-благословення, виголошеної протоієреєм Олександром Цісарем розпочалися урочистості на майдані військової частини.