СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В ТРОЇЧНІ СВЯТА

27 (14 за стар. ст.) травня 2018 року Православна Церква урочисто святкує день Святої Трійці і П’ятидесятницю, а на наступний день вшановує Святого Духа.

В день Святої Трійці Високопреосвященніший Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, на запрошення настоятеля храму, що в селі Іванківці Хмельницького району, обласного благочинного – митрофорного протоієрея Василя Беринди, з архіпастирським візитом відвідвав цю парафію в день храмового свята.

Божественна Літургія, яку очолив владика Антоній, відбулася в урочистій і піднесеній атмосфері. Архієрей, вітаючи вірних з днем народження Церкви Христової, розкрив суть події П’ятидесятниці та її значення в історії людства.

Наступного дня, 28 травня, митрополит Антоній побував у селі Юрківці, Чемеровецького району, де в день свого храмового свята високого гостя вітала місцева громада на чолі з настоятелем – митрофорним протоієреєм Михайлом Дмитрівим.

Владика Антоній у співслужінні благочинного Чемеровецького району – митрофорного протоієрея Івана Лисого, благочинного Городоцького району – митрофорного протоієрея Павла Глінських та інших священнослужителів, звершив Літургію Іоана Золотоустого.

Після богослужіння керуючий єпархією вручив церковні відзнаки доброчинцям, які доклали багато зусиль для розбудови храму.

Настоятель храму від себе особисто і від всіх парафіян щиро подякував митрополиту за візитацію.