СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В СВЯТО ВОЗНЕСІННЯ ХРИСТОВОГО

Вознесися на небеса, Боже, і по всій землі слава Твоя… (Пс. 56,6).

День Вознесіння Христового – одне з найвеличніших дванадесятих свят у православному календарі. Спаситель в цей день, після сорока днів від часу Свого Воскресіння, тимчасово покинувши своє земне творіння і, сівши праворуч Отця, не полишив нас напризволяще і назавжди. Він вознісся, щоб приготувати нам місце в раю. Згодом послав до Своїх учнів Утішителя – Духа Святого. Вкінці віку вдруге прийде на землю та судитиме живих і мертвих. Тому, християни, перебуваючи в дусі зі своїм Спасителем, урочисто святкують подію Вознесіння, бо й самі бажають власного вознесення на Небо.

В четвер, 25 травня (12 травня за старим стилем) Високопреосвященніший Антоній Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, перебуваючи з архіпастирським візитом у с. Іванківці Хмельницького району, звершив Божественну Літургію.

Вкінці богослужіння владика Антоній у своїй проповіді розкрив вірянам зміст, суть і значення події Вознесіння Христового, подякував священику Андрію Беринді, клірику храму Св. Григорія Богослова за гідне пастирське служіння, а парафіянам – за особливу молитовну атмосферу. В свою чергу, ієрей Андрій від себе та членів громади подякував правлячому архієрею за візитацію.