СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В РІЗДВЯНІ СВЯТА

8-го та 9-го січня (26-го і 27-го грудня за старим стилем) в Православній Церкві триває різдвяний період. Так, на другий день після Різдва Христового, в день післясвята, відбувається святкування дня Собору Пресвятої Богородиці, а на наступний день – апостола первомученика і архідиякона Стефана.

В ці дні Високопреосвященніший Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський звершував своє архіпастирське служіння на парафіях Хмельницької єпархії.

В день Собору Пресвятої Богородиці митрополит звершив відправу Служби Божої в храмі Всіх Святих Землі Української міста Хмельницького, куди на запрошення настоятеля – митрофорного протоієрея Володимира Марущака прибув разом з протодияконом Євгеном Василишиним.

В день первомученика Стефана Його Високопреосвященство з архієрейським візитом побував в місті Дунаївцях, куди на запрошення духівника єпархії і настоятеля храму Різдва Христового – митрофорного протоієрея В’ячеслава Добжанського прибув у супроводі настоятеля кафедрального собору м. Хмельницького – митрофорного протоієрея Івана Марущака та священика Димитрія Махоти. Там, в приміщенні храму, який є пам’яткою архітектури, у співслужінні духовенства Дунаєвецького та Хмельницького благочинь владика також звершив Божественну Літургію.

Пропонуємо Вашій увазі короткий фоторепортаж зі згаданих служб.