СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В НЕДІЛЮ СЬОМУ ПО П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

15 (2 за стар. ст.) липня 2018 року, в Неділю сьому по П’ятидесятниці, коли Православна Церква молитовно згадує подію Положення чесної Ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні, Високопреосвящнний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, звершував своє архієрейське служіння в храмі Всіх Святих Землі Української, що в місті Хмельницькому.

Під час Божественної Літургії Його Високопреосвященству співслужив секретар єпархії і настоятель храму – митрофорний протоієрей Володимир Марущак та інші клірики міського благочиння.

Після читання Євангелії, з благословіння владики, проповідь виголосив отець-настоятель, в якій дав вірянам настанови щодо духовного, морального і тілесного вдосконалення.

Під час Богослужіння митрополит Антоній звершив чин священичої хіротонії – висвятив на пресвітера вихованця Волинської православної богословської академії диякона Сергія Криєтного, після чого своїм архієрейським указом скерував нововисвяченого священнослужителя в розпорядження преосвященного єпископа Марка – настоятеля храму Різдва Христового м. Дунаївці.

Вітаючи новопославленого ієрея, владика побажав йому сил і наснаги на цьому нелегкому шляху; а для досягення добрих плодів служіння закликав наслідувати у всьому Доброго Пастиря – Господа нашого Ісуса Христа.