СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В НЕДІЛЮ ЧЕТВЕРТУ ПІСЛЯ ПАСХИ

29 (16 за стар. ст.) квітня 2018 року, в Неділю четверту після Пасхи, про розслабленого, Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, звершив Божественну Літургію в храмі Всіх Святих Землі Української міста Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі міського благочиння: секретар єпархії і настоятель згаданого храму – митрофорний протоієрей Володимир Марущак, керівник прес-служби – протоієрей Миколай Катрич, священик Діонісій Дьяченко, а також протодиякон Євген Василишин.

Після прочитання Євангелія проповідь, що стосувалася історії чудесного зцілення Спасителем розслабленого чоловіка, виголосив отець-настоятель.

Після відпусту Літургії митрополит Антоній, даючи архіпастирські настанови вірянам, також зробив короткий екскурс в історію української Церкви, проінформував присутніх про сьогоднішні події щодо здобуття визнання церковної автокефалії та висловив своє бачення майбутнього Українського Православ’я. Парафіяни виявили живий інтерес до цієї теми та водночас отримали роз’яснення окремих моментів; подякували владиці за спільні молитви, в тому числі – за створення єдиної Помісної Православної Церкви в Україні.

Користуючись нагодою, владика Антоній поздоровив отця-настоятеля з днем народження. Знаючи, що секретар єпархії є завзятим книголюбом, подарував йому примірник багатотомного видання про історію становлення Української Церкви.