СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В НЕДІЛЮ 25-У ПО П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

26 (13 за стар. ст.) листопада 2017 року, в Неділю 25-у після П’ятидесятниці, коли Православна Церква вшановує пам’ять Святителя Іоана Золотоустого, архипископа Константинопольського, Високопреосвященніший Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, правлячий архієрей Хмельницької єпархії УПЦ Київського Патріархату, в кафедральному соборі Андрія Первозванного, що в місті Хмельницькому, звершив Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужили священики храму та протодиякон Євген Василишин.

Після прочитання євангельського уривку, владика Антоній виголосив проповідь, що стосувалася Господніх настанов про любов до Бога і ближніх.

Під час Літургії митрополит Антоній звершив чин хіротонії, під час якої висвятив диякона Василя Хамана, випускника Львівської православної богословської академії, у пресвітерський сан. Благословляючи новопоставленого священика, владика побажав йому поваги від священиків і вірян, а також наснаги і мудрості на ниві нелегкого пастирського служіння. «Хто хоче бути першим бажає, нехай всім слугою» – божественне правило, намагатись дотримуватись якого закликав архієрей усіх присутніх.