СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В НЕДІЛЮ 24-У ПО П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

19 (6 за стар. ст.) листопада 2017 року, в Неділю 24-у після П’ятидесятниці, в день святителя Павла сповідника, патріарха Константинопольського, високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату звершив Божественну Літургію в храмі Всіх Святих Землі Української міста Хмельницького, що по вул. Тернопільська, 24.

Його Високопроесвященству співслужили священнослужителі: секретар єпархії митрофорний протоієрей Володимир Марущак – настоятель цього храму, благочинний Старосинявського району – митрофорний протоієрей Олег Макаровський, керівник прес-служби – протоієрей Миколай Катрич та протодиякон Євген Василишин.

Після читання Євангелія владика виголосив проповідь на тему євангельського уривку, в якій торкнувся події чуда воскрешення дочки Яіра, а також зцілення кровоточивої жінки; висловив своє розуміння проблематики церковного благочестя та питання достойності або недостойності християн при їх участі в таїнствах і богослужіннях.

Під час Літургії митрополит Антоній звершив хіротонію клірика Хмельницької єпархії іподиякона Андрія Макаровського, вихованця Волинської православної богословської академії, в дияконський сан.

Даючи святительську настанову новопоставленому священнослужителю, архієрей побажав отцю-диякону твердо триматися канонів Святої Церкви, а своїм ревним служінням Богові привести до пізнання істини багатьох вірних.

Парафіяни сподобились в цей день прийняти Святе Причастя з рук митрополита Антонія.