СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В ДЕНЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

17 травня (4-го за стар. ст.) 2018 року Православна Церква урочисто святкує подію Вознесіння Господнього.

В цей день Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, на запрошення настоятеля церковної громади протоієрея Михайла Мартинюка, з архієрейським візитом відвідав село Рідкодуби, що в Хмельницькому районі.

Архієрей при співслужінні духовенства районного духовенства очолив служіння Божественної Літургії та звершив чин освячення розписів храму.

Після того Його Високопреосвященство, на запрошення селищного голови Михайла Дзіся, прибув у смт Чорний Острів, де взяв участь у загальногромадському святкуванні Дня вишиванки.