СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В ДЕНЬ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

В неділю, 19 (6 за стар. ст.) серпня 2018 року Православна Церква урочисто святкує день Преображення Господнього.

Молитви до Спасителя, Який явив нам велич свого Божества, підносяться у всіх храмах при велелюдному зібранні вірних.

Його Високопреосвященство, Митрополит Антоній (Махота), керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, цього дня звершував своє архіпастирське служіння в кафедральному соборі Святого апостола Андрія Первозванного в місті Хмельницькому.

Митрополит у співслужінні настоятеля собору митрофорного протоієрея Івана Марущака та духовенства храму звершив Божественну Літургію Іоана Золотоустого.

Після відпусту владика Антоній звернувся до вірян з проповіддю, в якій розкрив зміст євангельської події Преображення, дав настанови щодо шляхів духовного вдосконалення-преображення людської істоти.

Після Літургії на подвір’ї Собору був звершений чин освячення плодів.