СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В 4-У НЕДІЛЮ ПО П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

2 липня (19 червня за ст. ст.) в Неділю 4-у по П’ятидесятниці, коли Свята Церква молитовно вшановує святого апостола Юду, брата Господнього, Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ КП, здійснив архіпастирську візитацію на парафію Різдва Пресвятої Богородиці села Хропотова, що в Чемеровецькому благочинні на Хмельниччині.

Парафіяни разом зі своїм настоятелем, протоієреєм Михайлом Дмирівим, гостинно зустріли свого архіпастиря; а найменші з них вручили владиці святковий коровай.

Його Високопреосвященство звершив Божественну Літургію, на якій окрім протоієрея Михайла також молився ієрей Володимир Брошко – настоятель храму села Шидлівці цього ж благочиння.

Після прочитання євангельського уривку владика Антоній виголосив повчальну проповідь, в якій розмірковував на тему дії Божого милосердя стосовно людей, котрі мають міцну віру, смирення і любов, подібно до євангельського героя – сотника.

Вкінці служби митрополит подякував присутнім за щиру молитву, подав своє архіпастирське благословення, а потім неформально поспілкувався з парафіянами та відповів на їх запитання.

Цього ж дня владика Антоній звершив чин хрещення немовляти. Приємно зауважити, що цього таїнства нині удостоїлась онука настоятеля храму – отця Михаїла.