СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ

Ввечері 20 (7 за стар. ст.) вересня 2018 року, в переддень свята Різдва Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, звершив чин всенішної служби в храмі Всіх Святих Землі Української, що в місті Хмельницькому.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії і настоятель храму митрофорний протоієрей Володимир Марущак, керівник прес-служби єпархії протоієрей Миколай Катрич та диякон Володимир Колосков.

Як повідомлялося раніше, з благословення митрополита, в цьому храмі перебувають чудотворні списки ікон Божої Матері «Достойно є», «Іверська» та «Всецариця», привезені зі Святої Гори – Афону (Греція).

Духовенство і миряни отримали нагоду в ці святкові дні молитовно вшанувати Пресвяту Богородицю перед її чудотворними образами.