СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ НА РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

21 (8 за стар. ст.) вересня 2018 року, в день Різдва Пресвятої Богородиці Високопреосвященніший Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, звершив чин Божественної Літургії в храмі Всіх Святих Землі Української, що в місті Хмельницькому.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії і настоятель храму митрофорний протоієрей Володимир Марущак, керівник прес-служби єпархії протоієрей Миколай Катрич та священик Миколай Левенець.

З благословення владики, проповідь після читання Євангелія виголосив настоятель храму – протоієрей Володимир, в якій розкрив зміст уривку священного тексту, а також разом з парафіянами розміркував на тему важливості в житті християнина таких чеснот, як смирення, терпіння, любов. Причастя вірянам преподав протоієрей Миколай Катрич.

Після Літургії в храмі було звершено чин водосвятного молебню, який також очолив митрополит Антоній.

Його Високопреосвященство звернувся до присутніх з вітальним словом з нагоди свята, а також з приводу перебування в храмі чудотворних списків ікон, привезених з Афону. Крім того, владика поінформував вірян щодо перебігу процесу визнання автокефалії Української Помісної Православної Церкви та закликав на всіх Боже благословення.