СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ НА ПОКРОВУ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

14 (1 за стар. ст.) жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, Його Високопреосвященство, Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, на запрошення настоятеля та громади Свято-Покровського храму, з архієрейським візитом відвідав місто Волочиськ.

Зі святковим короваєм зустріли архієрея парафіяни, а настоятель запросив владику очолити Божественну Літургію, під час якої йому співслужили священики Волочиського благочиння та єпархіальний протодиякон Євген Василишин.

Особливе духовне піднесення від спільної молитви в день храмового свята та радість від приїзду високих гостей нині переповнювали серця вірян. Крім того, присутні стали свідками таїнства хіротонії (рукоположення в священний сан), яку звершив владика Антоній над іподияконом Миколаєм Левенцем, висвятивши його на диякона.

В своїй проповіді митрополит, на основі прикладів з новозавітньої історії та Святого Передання обґрунтував шанування Діви Марії, як Богородиці та нашої Матері і найбільшої Покровительки; привітав усіх з великим церковним святом Покрови, а також світським святом – Днем захисника України, побажав всім довгоочікуваного миру.

За багаторічну працю на благо Церкви Христової архієрей нагородив регента церковного хору, в день 80-річного ювілею, благословенною грамотою.

Настоятель храму митрофорний протоієрей Миколай Фатич подякував владиці Антонію за візит і побажав йому довгих і добрих років життя.