СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ НА ПОЧАТКУ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

На початку Великого Посту Його Високопреосвященство – Митрополит Антоній (Махота), керуючий Хмельницькою єпархією Православної Церкви України, звершував служіння в храмах обласного центру та Хмельницького району.

«Душе моя, душе моя, прокинься, чого спиш – кінець наближається…».

Читання Великого покаянного канону Андрія Критського в перший день Великого Посту 2019 року в кафедральному соборі Андрія Первозванного м. Хмельницького, настоятелем якого є протоієрей Іван Марущак.

Читання Великого покаянного канону Андрія Критського у вівторок першого тижня Великого Посту в старовинній церкві-каплиці на цвинтарі с. Іванківці, Хмельницького району, настоятелем якої є протоієрей Василь Беринда.

Перша Літургія Напередосвячених Дарів в цьому Великому Пості – храм Всіх Святих Землі Української; настоятель – секретар єпархії протоієрей Володимир Марущак. По закінченню пом’янули всіх спочилих братів і сестер імена яких віряни подали на сорокоуст.

Читання Великого покаянного канону Андрія Критського в середу першого тижня Великого Посту в нижньому приділі на честь Єрусалимської Ікони Божої Матері, що при соборі святого Архистратига Божого Михаїла в м. Хмельницький, вул. Курчатова 4а; настоятель – протоієрей Михайло Наконечний.

Читання заключної частини Великого покаянного канону Андрія Критського в четвер першого тижня Великого Посту; храм преподобного Іова Почаївського м. Хмельницького, настоятелем якого  протоієрей Ярослав Рібий.

Літургія Напередосвячених Дарів у п’ятницю першого тижня Великого Посту – храм великомученика Пантелеймона Цілителя, настоятелем якого є протоієрей Леонід Дьяченко. Після Літургії панахида за в Бозі спочилих.

Перше звершення чину Пасії в цьому Великому Пості; п’ятниця, ввечері – храм Богоявлення Господнього, настоятелем якого є протоієрей Ярослав Крупський.

Літургія в суботу першої седмиці Великого Посту – Свято-Введенський храм м. Хмельницького, де настоятелем є протоієрей Степан Миронюк.

Неділя Торжества Православ`я – нижній приділ прп. Сави Освященного в Свято-Троїцькому храмі м. Хмельницького, де настоятелем є архимандрит Феодот (Білоган).