СЛУЖІННЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ 22 ТА 23 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ

22 жовтня 2017 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначила 22-гу річницю інтронізації свого Предстоятеля – Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Отож з нагоди свята на богослужіння до Володимирського кафедрального собору столиці прибули архієреї УПЦ Київського Патріархату, де була звершена Божественна літургія, яку очолив Його Святість. Співслужити з Предстоятелем та вітати його з річницею патріаршого служіння мав честь і високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Полільський.

Наприкінці літургії було звершено подячний молебень, який також очолив Предстоятель Церкви. Завершуючи молебень, Святійший Владика помолився з духовенством та вірними до Всевишнього Бога про визволення України від ворогів.

23 жовтня, на запрошення високопреосвященного Михаїла, митрополита Луцького і Волинського, митрополит Антоній, з нагоди дня пам’яті Собору волинських святих, взяв участь у святкових заходах. Божественну літургію у кафедральному храмі Святої Трійці в м. Луцьк очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, якому разом з іншими архіреями співслужив також митрополит Антоній.

Протягом актового дня Волинської Православної Богословської Академії та дня відзначення 25-ліття відродження навчального закладу відбулася низка заходів, у яких брав участь високопреосвященний Антоній: це і посвята першокурсників, і офіційна частина урочистої академії, і спільне фотографування.

Окрім святкових заходів, митрополит звершував також своє буденне служіння – як викладач ВПБА прочитав лекцію з пастирського богослів’я вихованцям духовної школи.

За матеріалами сайтів Інформаційного управління УПЦ КП та ВПБА